P.P.U.H „TERRA” posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie oświetlenia zewnętrznego.
W oparciu o bogatą ofertę opraw oświetleniowych wiodących producentów krajowych i zagranicznych, wyróżniających się niestandardowym wzornictwem i wysoką jakością wykonania, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie oświetlenia zewnętrznego domów, rezydencji, ogrodów, parków, obiektów komercyjnych, oświetlenia iluminacyjnego obiektów architektonicznych a także oświetlenia użytkowego dróg i terenów zewnętrznych.W ostatnim czasie uruchomiliśmy produkcję opraw oświetleniowych tradycyjnych na bazie odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium, pochodzących od wiodących dostawców włoskich. Oprawy charakteryzują się masywną budową, odpornością na czynniki atmosferyczne i długoletnią trwałością.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą za pośrednictwem naszej strony internetowej gdzie znajdują się karty katalogowe z danymi technicznymi oferowanych przez nas opraw. W każdej chwili służymy doradztwem technicznym i projektowym w zakresie doboru odpowiedniego typu oświetlenia. Jesteśmy w stanie dostarczyć do prób wybrane oprawy ekspozycyjne oraz przeprowadzić próby oświetlenia w terenie.

Zapraszamy do współpracy handlowców, inwestorów i klientów indywidualnych.

Karty katalogowe zapisane są w postaci plików pdf. do przeglądania  za pomocą ogólnie dostępnych przeglądarek np. ADOBE READER. Zastrzegamy sobie prawo do zmian specyfikacji technicznych. Rzeczywiste opcje kolorystyczne, wykończenia i wymiary mogą odbiegać od przedstawionych w kartach katalogowych.